У центрі Києва відкрили стрілянину. СБУ затримала кур’єрів конвертцентру

23 Жовтня 2015, 19:19

Служба безпеки України затримала кур'єрів конвертаційного центру, який обслуговував виборчу кампанію однієї з політичних сил, зі стріляниною в центрі Києва. Про це у Facebook повідомила прес-секретаря СБУ Олени Гітлянської.

"Співробітники Служби безпеки України, у рамках боротьби з легалізацією тіньових доходів, блокували у Києві діяльність конвертаційного центру з щоденним обігом у 15-20 млн грн", – йдеться у повідомленні.

З переслідуванням та стрільбою у центрі Києва СБУ затримала кур'єрів конверту, який обслуговував виборчу кампанію однієї…

Posted by Гітлянська Олена on 23 жовтня 2015 р.

Гітлянська зазначила, що при затриманні кур'єри конвертцентру намагалися втекти на автомобілі від переслідування, але були оперативно затримані на одній з центральних вулиць Києва. Один з кур'єрів відкрив вогонь по співробітникам СБУ, інший намагався втекти з великою сумою готівки, що знаходилась в автомобілі. Для затримання правоохоронці застосували вогнепальну зброю у відповідь.

Читайте також: У Києві ліквідували «конверт», що вивів у «тінь» 100 млн грн

"Служба безпеки України в ці хвилини проводить обшуки в офісі конвертаційного центру та здійснює всі необхідні оперативно-слідчі дії, про які повідомить громадськість найближчим часом", – розповіла Гітлянська.