У центрі Києва комунальники знесли незаконну прибудову до ресторану

11 Жовтня 2016, 13:04

Вранці 11 жовтня комунальники демонтували прибудову до ресторану "Девайс" на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Про це повідомив нардеп, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

"Так, це робили комунальники. Ця прибудова була незаконною, виконаною з газобетону. Більше того, власники ресторану прибудувалися до пам’ятки архітектури", – сказав він.

Радник мера додав, що прибудову звели ще два роки тому. 

"До міста надійшло чимало скарг, що знищують пам’ятку, а влада нічого не робить. Благоустрій неодноразово надавав приписи і вимагав у власника самостійно демонтувати незаконну прибудову. Однак цього не сталося. Тому демонтувати були змушені силами міста", – пояснив Білоцерковець.

Він наголосив, що демонтаж відбувся за допомогою гідромолота, обережно та під наглядом відповідних спеціалістів.

"Це робилося під наглядом спеціалістів і під певним кутом, щоб саму пам’ятку не пошкодити", – сказав Білоцерковець.

Він визнав, що при виконанні цих робіт є недопрацювання, однак запевнив, що все наразі виправляють. 

"Є недопрацювання комунальників, що вони не оточили стрічкою місце по периметру. Зараз на місце їдуть робітники і все встановлять. Роботи з демонтажу триватимуть. Зараз комунальники розбиратимуть прибудову вручну, а потім бетонну основу знову будуть розбивати гідромолотом", – сказав нардеп.

Нагадаємо, нещодавно в Києві біля метро "Святошин" сталися сутички під час знесення МАФів. Мер Києва Віталій Кличко прогнозує демонтаж ще близько 2 тисяч тимчасових споруд торговельного та культурно-побутового призначення до 2017 року.