У Трампа заявили про наявність доказів фальсифікацій на виборах

13 Лютого 2017, 09:09

Радник президента США Дональда Трампа Стівен Міллер в інтерв'ю ABC повідомив, що у адміністрації глави держави є докази фальсифікацій на виборах, які відбулись 8 листопада.

«Білий дім надав величезну кількість доказів щодо обману виборців, зокрема, що голосували люди, які проживають більш, ніж в одному штаті», – сказав він.

За словами Міллера, на виборах президента також голосували люди, що вже померли і ті, у кого немає громадянства США.

«Це факт, і ви не будете заперечувати, що є величезна кількість людей, які не є громадянами країни, чиї голоси були зареєстровані на виборах», – заявив радник Трампа.

На його думку, вони «перекреслюють» права законослухняних громадян країни.​

Нагадаємо, у США розпочалися вибори 45-го президента. Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп став 45-м президентом США, набравши 279 голосів із 270 необхідних.

Центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.