У ТКГ погодили чотири наступні ділянки розведення – ОП

3 Вересня 2020, 10:30

Під час чергового засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції погодили чотири наступні ділянки розведення сил і засобів.  Про це 2 вересня повідомляють на сайті Офісу президента.

 

У повідомленні зазначили, що далі поставили завдання безпековій групі розробити детальний план та фіналізувати проект доповнення до Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил та засобів від 21 вересня 2016 року.

 

Додають тако, що ТКГ повністю погодила рамкове рішення про протимінну діяльність, яке стане основою для проведення робіт з гуманітарного розмінування в майбутньому.

 

"Були погоджені координати 19 пріоритетних ділянок розмінування. Двадцята ділянка поблизу Золотого розміновуватиметься в межах проведення робіт з відкриття додаткового КПВВ у цьому районі, яке попередньо заплановано на листопад", – пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, що 2 вересня на Донбасі зафіксували одне порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.