У Тернополі відмовилися від карантину вихідного дня

13 Листопада 2020, 15:01

У Тернополі відмовилися від карантину вихідного дня. Про це повідомив міський голова Сергій Надал у п’ятницю, 13 листопада, передає «Українська правда».

 

Зазначається, що обмеження не запроваджуватимуть, оскільки «це, на думку медиків, не вплине суттєво на зменшення хворих» та це «просто знищить економіку міста».

 

За словами Надала, на вихідні люди мають найбільший виторг, за рахунок чого утримують свої заклади і платять найманим працівникам, якщо цього виторгу не буде – вони просто перестануть працювати. Таким чином, додав міський голова, місто втратить надходження і не зможе забезпечувати потреби містян.

 

Він закликав правоохоронців штрафувати суб'єктів господарювання не за те, що вони працюють, а тільки у тому випадку, якщо вони не дотримуються санітарних норм і обмежень, які рекомендує МОЗ. Зокрема, щодо маскового режиму, дистанції, наявності санітайзерів, тощо.

 

Зауважимо: також вирішили не впроваджувати карантин вихідного дня у Черкасах.

 

Нагадаємо, 11 листопада у зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в Україні запровадили карантин вихідного дня.  Як повідомлялося, у вихідні дні — з 00 годин суботи до 00 понеділка — працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції, решта — ресторани, кафе або інші заклади харчування – виключно на виніс.