У Тернополі вчителі протестують проти неоплачуваних відпусток

15 Грудня 2011, 12:56

У своєму виступі голова профспілки працівників освіти Тернополя Валентина Кухар, якій надали можливість виступити на сесії, наголосила, що на початку року педагогам міста не вистачало коштів на зарплату за 2,5 місяця.

«Щоб школи працювали, директори змушені були вмовляти вчителів йти у відпустки за свій рахунок. Щоб заощадити державні кошти, ми робили ремонти на власні кошти», – повідомила Кухар.

Вона також розкритикувала пропозиції ОДА про поділ коштів державної субвенції на освітні заклади області, які сьогодні депутати повинні розподіляти між районами.

«Козівському району пропонують 1,6 млн грн і Тернополю 1,6 млн грн. Незважаючи на повагу до Козівського району, як можна однаково фінансувати міську школу та школу, де навчаються 7 учнів у класі? Тому ми вимагаємо справедливого розподілу коштів, віддайте те, що належить вчителям Тернополя», – заявила Кухар.

Питання розподілу 19 млн грн субвенції депутати вирішили розглянути після обіду, оскільки зараз у фракцій немає єдиного бачення, як слід розподіляти ці кошти.

Нагадаємо, у березні тисячі невдоволених фінансуванням освіти освітян по всій Україні вийшли на акції протесту.