У Тернополі дозволили встановлювати вивіски лише державною мовою

24 Вересня 2013, 20:22

«У правилах благоустрою передбачено, як правильно монтувати вивіски та таблиці. Те, що вони мають бути виключно державною мовою, яка конкретно інформація повинна у них міститися. Таким чином тернополяни знатимуть, хто і який вид діяльності здійснює за тією чи іншою адресою», – зазначив міський голова Сергій Надал.

 Також серед змін у правилах благоустрою  нові умови для встановлення об’єктів літньої торгівлі.  «Затверджено форму, за якою можна ставити об’єкт літньої торгівлі. Так у ньому обов’язково має бути підвищення, підлога, огороджена територія, щоб об’єкт не заважав пішоходам», – розповів  міський голова Тернополя.  

Підприємців забов’язали для відкриття торговельних об’єктів  забезпечити їх зовнішнє штучне освітлення,  збирання та вивезення відходів спеціалізованим підприємством, встановити урну для сміття та   біотуалети або забезпечити використання санвузла закладу;  влаштувати вертикальне озеленення (ампельні квіткові вазони, напольні вази), а також забезпечити збереження існуючих зелених насаджень.

Нагадаємо, у березні у Луцьку розпочали штрафувати за вивіски, оформлені не українською мовою.