У Тбілісі протестувальники почали зводити барикади під парламентом

18 Листопада 2019, 09:53

У неділю, 17 листопада, у Тбілісі протестувальники почали зводити барикади біля будівлі парламенту країни. Про це передає «Інтерпресньюз».

 

Вулиці Читадзе, Чичинадзе і Зубалашвілі перекриті мішками з пісоком. Учасники акції розпалили і вогонь та принесли продовольство.

 

Як передає «Інтерпресньюз», того ж дня будівлю парламенту заблокували, зачинивши на замок всі ворота.  Також, біля парламенту поставили намети.

 

 

Як зазначається у «Новости-Грузия», мішки з піском і дровами до парламенту привезли лідери опозиційної партії «Європейська Грузія» – депутат Гіга Бокерія і екс-мер Тбілісі Гігі Угулава. Вони вимагали, щоб поліція пропустила до місця вантажну машину, проте правоохоронці відмовили. Співробітники МВС пояснили, що будь-який приватний транспорт не може проїхати до місця проведення акції, з огляду на заходи безпеки. Після невеликої словесної перепалки опозиціонери і їх прихильники перенесли мішки з машини самостійно.

 

Нагадаємо, з 14 листопада у Грузії спалахнули протести після того, як парламент країни  провалив прийняття конституційних поправок, що передбачали перехід на пропорційну систему виборів. Перехід на пропорційну систему влада обіцяла влітку. На вулиці Тбілісі вийшли тисячі протестувальників. Опозиція закликає сформувати тимчасовий технічний уряд, призначити дострокові парламентські вибори за пропорційною системою та реорганізувати Центральну виборчу комісію.