У таборі московських опозиціонерів затримали 20 осіб

19 Травня 2012, 03:24

Повідомляється, що до табору біля станції метро «Барикадна» прибув ОМОН. За даними МВС було затримано 20 осіб. Співробітники поліції затримали правопорушників на прохання місцевих жителів.

«Після чисельних скарг від місцевих мешканців, а також через порушення санітарно-гігієнічного законодавства вночі у суботу співробітники поліції запропонували громадянам, що зібралися у сквері, залишити його», – повідомив представник прес-служби правоохоронних органів.

Він уточнив, що мешканці будинків поблизу скаржились на шум. Крім того, учасники «народних гулянь» ходили в туалет у сквері й роздавали та приймали їжу в антисанітарних умовах.

«Затримані будуть доставлені до поліцейських відділків і після проведення профілактичної бесіди щодо недопустимості порушення громадського порядку їх відпустять», – зазначив співробітник прес-служби.

Водночас, за повідомленнями опозиційного блогера Ільї Варламова, табір розігнали.

«Табір розігнано. Люди йдуть шукати нове місце для табору», – повідомив Варламов.

Нагадаємо, вранці у середу 16 травня поліція і ОМОН ліквідували імпровізований табір опозиціонерів біля пам'ятника Абаю Кунанбаєву на Чистропрудному бульварі.

Після розгону табору, що отримав назву "ОккупайАбай" за тегом в соціальній мережі Twitter, частина протестувальників перемістилася в сквер на Кудрінську площу. Імпровізований табір опозиціонерів та їх прихильників виник на Чистих прудах біля пам'ятника казахському поету після "Маршу мільйонів", що пройшов 6 травня.