У Табачника запевняють, що донецький технічний університет фінасових проблем не має

Акценти
30 Листопада 2012, 17:04

"Дефіцит коштів на оплату комунальних послуг навчальні заклади компенсували за рахунок власних надходжень", – зазначила прес-служба.

Водночас щодо ДонНТУ міністерство повідомило, що за 9 місяців цього року, а також за інформацією цього вишу, "станом на 28 листопада цього року, заборгованість з оплати рахунків за спожиті комунальні послуги та енергоносії відсутня".

"Окрім того, за інформацією керівництва ДВНЗ "Донецький національний технічний університет", навчальним закладом не приймалося рішення щодо переривання навчального процесу та не здійснювалося жодних дій щодо примусового направлення працівників навчального закладу у відпустку без збереження заробітної плати", – повідомила прес-служба.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, у Донецького національного технічного університету не вистачає коштів на оплату комунальних послуг, через що подальше існування навчального закладу перебуває під загрозою.

Як повідомили співробітники університету, рада розвитку ДонНТУ, куди входять ректор, проректори й декани всіх факультетів, поширила серед співробітників вишу інформацію про очікувані проблеми. "У зв'язку із цим нашому вишу необхідно приготуватися до випробування на міцність: очікувати відключення електроенергії й тепла (в 6-му корпусі вже відключене опалення); купити теплі речі, щоб пережити сувору зиму; очікувати скорочення спецфонду по всіх статтях (скорочення співробітників, закриття підрозділів, лабораторій, скорочення відряджень, придбання обладнання й ін.); звернутися до спонсорів за фінансовою допомогою", – йдеться в повідомленні.

За словами екс-директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігора Лікарчука, така ситуація в українських закладах освіти – непоодинока.

93