У Табачника замовили підручники з природознавства молдовською мовою по 365 грн за один

9 Грудня 2013, 10:15

Найдорожчим виявився підручник «Природознавство. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою (авт. Грущинська І. В.) – 325 грн. за екземпляр при накладі 365 примірників.

Разом з тим, після низки повідомлень ЗМІ про надвисокі ціни на підручники Міносвіти знизило їх вартість. Минулого року підручник «Природознавство для загальноосвітніх навчальних закладів з молдовською мовою навчання. 2 клас» (авт. Грущинська І.В.) накладом 371 екземпляр коштував 425 грн.

Загалом у 2013 році Міносвіти замовило виготовлення підручників на 226,89 млн грн.

Як повідомлялось, у вересні ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міносвіти і науки України уклало низку угод на видання підручників та навчальної літератури на 8,91 млн грн.

Замовлено підручники для глухих, розумово-відсталих та дітей зі зниженим зором, а також кілька видань для учнів професійно-технічних навчальних закладів. Загалом вісім найменувань підручників виявились дорожчими від 300 грн. за екземпляр. Найдорожчим виявився підручник «Розвиток мовлення» для дітей зі зниженим слухом – 370 грн. за примірник при накладі майже 300 екземплярів. А посібник «Українська жестова мова» для 1 класу закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом коштує 302 грн. при накладі майже 1,5 тис екземплярів.

Нагадаємо, у серпні Міносвіти уклало низку угод на видання підручників на загальну суму 85,93 млн грн, серед яких найдорожчими виявилися підручники з польської та української мов – 600 грн за примірник.

Згодом у відомстві Табачника високу вартість підручників пояснили "технічною помилкою".

Позначки: