У Табачника обіцяють до кінця березня розрахуватися зі студентами

28 Лютого 2011, 14:46

Зокрема, міністерство пояснює затримки виплати стипендії тим, що, по-перше, щомісячні витрати з бюджету затверджені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» нерівномірно.

«Міністерство освіти і науки, молоді та спорту на 2011 рік забезпечено коштами на стипендіальні виплати та індексацію стипендій у повному обсязі.

Однак, через те, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» доходна частина державного бюджету у цілому по місяцях затверджена нерівномірно, видаткова частина державного бюджету, у тому числі і Міністерства, у помісячному розрізі також є не рівномірною», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Окрім цього, міністерство стверджує, що зроблять доплати студентам до кінця березня, коли запланована індексація.

«Через це, на січень та лютий вищі навчальні заклади забезпечені коштами на стипендії у повному обсязі, а індексація стипендій, відповідно до затверджених державним бюджетом лімітів, запланована у березні. Таким чином, до кінця І кварталу навчальні заклади повністю розрахуються зі стипендіатами, включаючи здійснення індексації», – зазначається в повідомленні.

За інформацією прес-служби, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту звернулося до Міністерства фінансів з проханням про наближення видатків на індексацію стипендій з наступних місяців на березень поточного року.

Раніше повідомлялося, що Всеукраїнська студентська рада (ВСР) при Міністерстві освіти і науки, молоді і спорту погодилася з пропозицією Міносвіти виплачувати стипендію лише студентам-пільговикам, а також у вигляді академічного заохочення на ХХII колегії ради 26 лютого.

Окрім цього, віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що до п’ятниці, 4 березня, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник може бути звільнений.