Підготовка дітей буде складатися з двох частин.
«Це виховні бесіди на класних годинах і практична підготовка на уроках здоров'я. Діти повинні знати, що робити, наприклад, у разі вибуху», – зазначив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Олег Єресько.
Крім того, Кабмін дав доручення СБУ скласти список людей, які потенційно можуть скоїти теракт.
«Швидше за все, це буде закритий список, оскільки в нашій країні діє презумпція невинності, і він буде інструментом у роботі СБУ. Увійдуть до нього активісти екстремістських організацій, які в своєму статуті пишуть, що допускають у досягненні своїх цілей терористичні методи. Також це можуть бути чорні археологи, які знаходять зброю часів Великої Вітчизняної, а потім «умільці» приводять його в робочу форму. У список можуть потрапити й торговці зброєю та наркотиками, тому що в основному вони фінансують теракти. З цими людьми будемо проводити бесіди або виписувати їм офіційні попередження», – розповіла голова прес-служби СБУ Лада Сафонова.
Крім того, створять алгоритми захисту від терактів потенційно вразливих об'єктів. «Це можуть бути будівлі Верховної Ради, Кабміну, диппредставництв інших країн в Україні (особливо це стосується країн, у яких є конфлікти з іншими державами), театри, цирки, залізничні вокзали, атомні станції, школи, стадіони. Після того, як ми впорядкуємо ці алгоритми, передамо їх місцевій владі», – повідомила голова прес-служби СБУ.