У Сирії за добу перемир’я констатували різке скорочення числа жертв

14 Вересня 2016, 09:28

Вже за першу добу тимчасового перемир'я в Сирії, яке набрало чинності ввечері в понеділок, 12 вересня, гуманітарні організації зафіксували різке скорочення числа жертв серед цивільного населення.

За словами спецпосланця генерального секретаря ООН по Сирії Стаффана де Містури, тепер пріоритетним завданням стає доставка гуманітарної допомоги в східні райони міста Алеппо, які утримуються сирійськими повстанцями.

При цьому Дамаск вже попередив, що не дозволить відправляти що-небудь в підконтрольні повстанцям райони Алеппо без свого схвалення.

Нагадаємо, 9 вересня стало відомо, що США і Росія погодили план, покликаний знизити рівень насильства в Сирії і перейти до мирного врегулювання ситуації.

Відповідно до домовленостей, досягнутих за підсумками переговорів держсекретаря США Джона Керрі і глави МЗС Росії Сєргєя Лаврова, всі сторони конфлікту повинні припинити військові дії з 12 вересня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за декілька годин після того, як стало відомо про досягнення російсько-американських домовленостей щодо перемир’я в Сирії в Алеппо бої відновилися з новою силою.