У Світовому банку прокоментували конфлікт правоохоронних відомств

7 Грудня 2017, 09:58

У Представництві Світового банку в Україні висловили стурбованість нападами на Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізовану антикорупційну прокуратури. Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

"Ми глибоко стурбовані недавніми нападами на незалежні антикорупційні інститути в Україні, такі як НАБУ і САП, які загрожують їх здатності боротися з корупцією і відновлювати викрадені активи", –  йдеться у повідомленні за підсумками зустрічі директора НАБУ Артема Ситника із головою Світового банку Джимом Йонг Кімом.

Також у Світовому банку заявили про важливість "законодавчої бази і ресурсів" для виконання повноважень антикорупційними органами.

У прес-службі НАБУ додали, що Джим Йонг Кім наголосив на тому, що створення Антикорупційного суду в Україні є критично важливим для подальшого зростання української економіки і, до того ж, його створення є однією з умов співпраці України з Міжнародним валютним фондом. 

Як повідомлялось, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала українську владу захистити незалежність Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.