У світі тривають акції #UnitedWeWin з вимогою судити Путіна у Гаазі

15 Травня 2023, 13:50

У десятках міст світу на різних континентах продовжуються акції на підтримку України з нагоди річниці завершення Другої світової війни. Гасло «Ніколи знову» замінила реальність «знову війна».

Політика умиротворення агресора не принесла успіху. Тож, українська діаспора та місцеві активісти закликають світ до продовження міцної підтримки України, щоб перемогти агресора – кремлівський режим Путіна – разом. 13 травня мітинги відбулися у Нью-Йорку, Сан-Рафаель, Кальпе. До того 6-10 травня громадська спільнота «Армія Громад України» (Communities Army of Ukraine – CAU) провела цілу серію мітингів  #UnitedWeWin у більше ніж 50 містах 27 країн світу. Про це повідомляється на сторінці організації у Фейсбуці.

В Цюріху та Кишиневі активісти Армії Громад України запроторили Путіна на «лаву підсудних» – вочевидь наголошуючи, що міжнародний трибунал вже чекає на розгляд справи.

Мітинг в Цюриху

Мітинг в Кишиневі

На мітингах в черговий раз прозвучали слова подяки демократичним країнам всього світу за підтримку України, вимоги припинити геноцид РФ в Україні, виключити Росію з РадБезу ООН і покарати російських військових злочинців.

Світ побачив нові потужні антивоєнні роботи відомого українського художника Андрія Єрмоленка.

Світ підтримує Україну – тож разом переможемо! #UnitedWeWin!

Позначки: