У Сватовому застосували танки для гасіння пожежі, оновлено інформацію про поранених

30 Жовтня 2015, 10:17

Спеціальні служби розпочали гасіння пожежі на складі боєприпасів у Сватовому. Про це повідомили у прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«З 08:00 розпочалися заходи з гасіння пожежі на самому арсеналі. Задіяно три пожежні танки ЗСУ, заправку водою яких забезпечують караули ДСНС України», – йдеться у тексті.

Інформацію підтвердили у прес-службі Міноборони. Зокрема, там заявили, що станом на 08:45 30 жовтня вибухи на складах припинилися.

У відомстві додали, що окрім пожежних танків задіяно інженерні машини розмінування. На місці події працюють 20 зведених команд.

Дивіться також: Опубліковано фотографії руйнувань у Сватовому після детонації боєприпасів.

Раніше відомства надавали різну інформацію про вибухи: речник АТО на Луганщині та прес-служба Генштабу заявляли, що станом на 06:00 періодичність вибухів скоротилася, але вони тривали. У ДСНС заявили, що вибухи припинилися о 04:00.

За інформацією ДСНС, до ліквідації надзвичайної ситуації залучено 898 осіб та 169 одиниць техніки.

«У тому числі від ДСНС України 302 чол. особового складу та 74 од. техніки (зведений піротехнічний загін – 75 чол. та 27 од. техніки, зведений аварійно-рятувальний загін – 50 чол. та 9 од. техніки), від МВС України 364 чол. особового складу та 65 од. техніки, від МО України 200 чол. особового складу та 20 од. техніки, від МОЗ України 32 чоловіка та 10 од. техніки», – йдеться у тексті.

Окрім того, надходить різна інформація про загиблих і постраждалих від вибухів.

У ДСНС станом на 09:00 повідомили про двох загиблих та чотирьох поранених. Водночас речник АТО заявив про одну загиблу продавщицю магазину «Люкс» неподалік складу та чотирьох поранених військових.

Речник Міноборони Оксана Гаврилюк під час щоденного ранкового брифінгу 30 жовтня заявила про одного загиблого і п’ятьох поранених.

«За уточненими даними, поранення отримали четверо військовослужбовців, загинув один цивільний, а також один мирний житель отримав поранення», – зазначила вона.

Як повідомлялося, попередня інформація про руйнування у Сватовому така: пошкоджено дев’ять п'ятиповерхівок, шість чотирьохповерхівок та 20 триповерхових будинків. З міста та прилеглого села евакуювали частину мешканців.