У Сумах активісти під час акції протесту “перейменували” відділення Сбєрбанку

22 Березня 2017, 23:32

У Сумах відбулася акція блокування роботи однієї з філій російського "Сбєрбанку". Про це повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, у акції взяли участь декілька десятків активістів "Національного корпусу", "Правого сектору","Свободи" та "Соколу". Вони влаштували символічне "перейменування" фінансової установи.

Протестувальники обклеїли вікна та вхід офісу банку листівками з написом «Увага! Це банк країни-агресора. Він буде закритий. Терміново забирайте свої гроші». Також хтось із протестувальників облив червоною рідиною вхідні двері та вікна відділення. Крім того, активісти встановили намет. Близько десятка залишились на ніч.

Поліцейські класифікували дії активістів як «хуліганство», склали протокол про правопорушення, але нікого не затримували.

Читайте також: У російському Сбєрбанку анонсували якнайшвидший вихід з українського ринку

Як повідомлялося, впродовж останніх двох тижнів українські активісти блокували відділення російського Сбєрбанку по всій Україні. 13 березня у центрі Києва на вулиці Володимирська, 46 зібралося близько 50 людей, які заклали бетонними блоками вхід в офіс російського Сбєрбанку.

15 березня у Дніпрі активісти заблокували вхід до банку, а фасад будівлі облили червоною фарбою, обклеїли плакатами з написами «Увага! Це банк-окупант, він буде закритий».

18 березня у Тернополі громадськість замурувала вхід до фінустанови, люди зафарбували вікна балончиками, обклеїли будівлю афішами. 

20 березня у Краматорську активісти заклали вхід до будівлі Сбєрбанку шлакоблоками, вікна та стіни обклеїли наліпками, а потім усе це залили червоною фарбою.

Крім того, 21 березня в центрі Запоріжжя активісти заблокували бетонними плитами і мішками з піском ворота в центральний офіс "Сбєрбанку".