У суді над “врадіївськими ґвалтівниками” вивчають письмові докази

15 Жовтня 2013, 16:24

Зокрема, адвокат підсудного міліціонера Євгена Дрижака Володимир Клименко повідомив, що докази, які сьогодні розглянув суд, доводять невинність його підзахисного.

"Зараз досліджуються докази, які дуже суперечливі, які докази правильні – вирішить суд… Всі докази, які сьогодні надала сторона звинувачення, у мене навіть склалося враження, що сторона звинувачення є стороною захисту, вони на 100% надали суду докази, які доводять невинність усіх трьох осіб (підсудних Дрижака, Поліщука і Кудринського)", – заявив Клименко.

З ним не згоден представник потерпілої в суді Руслан Радецький.

"Адвокат Клименко трохи недоговорює", – сказав він.

Зокрема, за його даними, сьогодні суд розглянув експертизи щодо приналежності біоматеріалів потерпілої і підсудних.

Крім того, стало відомо, що суд опитав свідків, яких пропонувало держобвинувачення.

Водночас, захист просить опитати ще 17 свідків, яких запросять на 17 жовтня.

Нагадаємо, 8 жовтня почалося судове засідання у так званій справі "врадіївських ґвалтівників", під час якого підсудних окрім зґвалтування та замаху на вбивство звинуватили у зберіганні зброї та наркотиків. Підозрювані відмовилися повністю визнавати провину за пред'явленими обвинуваченнями.

Також під час засідання стало відомо, що Крашкова вимагає від своїх кривдників компенсації в 1 млн грн.

9 жовтня суд перейшов до допиту свідків.

Як відомо, 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва) та таксист Сергій Рябіненко були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у виглядіутримання під вартою.

Пізніше було затримано і старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, що є похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка. Одразу після трагедії міліція заявляла, що в Дрижака є алібі, втім, пізніше він був переведений у статус підозрюваного. Його заарештували.

5 серпня стало відомо, що прокуратура перекваліфікувала справу "врадіївських ґвалтівників" із розбійного нападу із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень та зґвалтування у завершений замах на умисне вбивство.

9 серпня прокуратура Миколаївської області повідомила про завершення досудового розслідування у справі "врадіївських ґвалтівників".