У столиці завтра відбудеться акція “За Київ без тітушок”

23 Квітня 2015, 21:55

Активісти Автомайдану запрошують усіх охочих долучитися 24 квітня до акції "За Київ без тітушок!" Про це повідомляється на сторінці Автомайдану в Facebook.

Згідно з повідомленням, активісти хочуть виявити серед справжніх шахтарів "організаторів проплачених акцій тітушок, які просто назвалися "шахтарями" та останні два дні з новенькими будівельними касками активно "мітингують" у центрі Києва за гроші".

"Ми впевнені, що проведенням подібних акцій "протесту" Ахметов і Ко знову намагаються дестабілізувати ситуацію в Києві та країні загалом, щоб на їхньому фоні заробити політичні бали для опоблоку і виторгувати чергові економічні преференції. Цим закінчилася ця гра в "шахтарів" та "трактористів", розпочата тими ж силами рік тому на Сході України, ми вже всі добре знаємо. Тому повторення подібних сценаріїв вже у центрі Києва ми не допустимо", – йдеться у повідомленні.

Активісти обіцяють виявляти в парках, скверах та подвір'ях підозрілих осіб серед "шахтарів" у балаклавах зі списками "протестуючих", вилучати списки, проводити громадське затримання і доставляти затриманих у міліцію.

"Хто бажає долучитися до патрулювання (бажано зі своїм авто) завтра збираємося о 11:00 біля офісу Автомайдану за адресою: Київ, вул.Васильківська, 1", – наголосили в Автомайдані.

Як відомо, в Києві впродовж останніх двох днів мітингують шахтарі, вимагаючи виплатити їм зарплату.

Дивіться також: Шахтарі перекрили дорогу перед Кабміном