У столиці Молдови протестувальники заблокували центр міста

12 Жовтня 2015, 11:30

У Молдові активісти проросійської «Нашої партії», яку очолює Ренато Усатий, заблокували вранці рух у центрі столиці. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Вони перекрили сотнями машин бульвар Штефана чел Маре в периметрі вулиць Бенулеску-Бодони та Сергія Лазо. Цю зону оточила поліція, громадський транспорт перенаправлений в об'їзд.

Політик і мер Бельц Ренато Усатий каже, що таким чином прихильники його партії висловлюють невдоволення керівництвом країни. Зокрема, відмовою президента Тімофті піти у відставку.

До протестувальників прибули міністр внутрішніх справ Олег Балан та виконуючий обов'язки голови Генерального інспекторату поліції Георге Кавкалюк.

Нагадаємо, у Молдові учасники безстрокової акції протесту, яка проводиться Партією соціалістів і "Нашою партією", у ніч на 3 жовтня перекрили проспект Штефана чел Маре біля будівлі парламенту. Напередодні закінчився термін ультиматуму про відставку президента Ніколає Тімофті, який висунули протестувальники.

Як відомо, 27 вересня у центрі Кишинева відбулася багатотисячна хода, очолювана представниками лівих політичних рухів. Протестувальники висунули президенту ультиматум –  подати у відставку у тижневий термін. Однак президент Молдови відмовився виконати ультиматум протестувальників, які вимагають його відставки.

8 жовтня парламент Молдови відмовився розглядати проекти постанов із вимогами протестувальників.

10 жовтня протестувальники перекрили вулиці біля офісів правлячих партій.

publika.md