У столиці Лівії бойовики захопили аеропорт

4 Червня 2012, 20:17

Вдень 4 червня озброєна група бойовиків оточила міжнародний аеропорт Тріполі. Всі рейси перенаправлені на військовий аеропорт міста.

Як заявило джерело в силових структурах країни, ситуація в аеропорту дуже напружена, всередину нікого не допускають. Будівлю оточують танками.

За останніми даними, бойовики, які оточили аеропорт є членами радикального угруповання "Бригада аль-Авфі", що базується в Тархуна, розташованому за 80 км на південний схід від Тріполі. Представники організації вимагають звільнити одного з її лідерів, який, за їхніми словами, зник минулого тижня.

Нагадаємо, у понеділок, 4 червня, відбулося засідання Військового суду Тріполі у справі 19 громадян України, двох громадян Росії та трьох громадян Білорусі.

За результатами засідання суд підтвердив обвинувачення, висунуті затриманим лівійською прокуратурою, і визнав їх винними в участі у ремонті військової техніки для режиму поваленого полковника Муаммара Каддафі, що використовувалася проти лівійського народу.

Відповідно до судового вердикту, один громадянин РФ засуджений до довічного ув'язнення. Решта затриманих: 19 українських громадян, один громадянин РФ та троє громадян Білорусі, засуджені до позбавлення волі строком на 10 років.

Українці перебувають під арештом у Лівії з вересня 2011 року.

Позначки: