У столиці Киргизії підпалили ресторан української кухні, постраждав охоронець

9 Березня 2011, 11:21

Як повідомив керівник ресторану «Запорізька січ» Валерій Басенко, близько четвертої години ранку охоронець закладу почув підозрілий хлопок в туалетній кімнаті. Увійшовши до приміщення, він отримав важкі опіки від каністри з бензином, від якої вже загорілася підлога.

«За даним фактом порушено кримінальну справу Первомайським РВВС столиці. Наш співробітник знаходиться в лікарні у важкому стані, – уточнив керівник ресторану. – У нас ніколи не було конфліктів з конкурентами, і ми не отримували жодних погроз з боку кримінального світу. Мова може йти про провокації. На що вона спрямована, повинні розібратися правоохоронні органи».

Крім того, на день раніше пожежі також сталися у ресторанах слов'янської кухні – «Головпивтрест» та «Пічки-лавочки», де повністю вигорів літній майданчик. У цих ресторанах від коментарів відмовилися.

Нагадаємо, навесні минулого року Бішкек охопили вуличні бої. У ході масових акцій протесту загинуло понад сто осіб. Вони призвели до зміни влади у Киргизії, президент якої втік до Мінська.

Позначки: