У столиці Чорногорії стався потужний вибух

9 Серпня 2017, 12:30

Потужний вибуховий пристрій спрацював у офісній будівлі в Подгориці. Про це повідомляє державна телекомпанія Чорногорії (RTCG).

За її видання, в результаті інциденту ніхто не постраждав. Вибух прогримів в офісній будівлі біля храму Воскресіння Христового 9 серпня приблизно о 4:00 ранку за київським часом.

Вибух завдав великої матеріальної шкоди, прилеглі будівлі і декілька автомобілів сильно пошкоджені. Як повідомляють очевидці, вибух був такої сили, що місцеві жителі чули його в різних кінцях міста. Інші деталі події поки не повідомляються.

Раніше на чорногорському курорті Херцег-Нови стався вибух. Інцидент стався біля автобусної зупинки, бомба була закладена в автомобіль. В результаті події серйозні поранення отримав водій машини.

На початку листопада 2016 року прокуратура Чорногорії оголосила, що запобігла планам вбити прем'єр-міністра Міло Джукановича, яке готували "російські націоналісти". Ця ж група, за даними влади, збиралася "взяти штурмом" парламент країни. Як додає The Guardian, "змовники" планували проникнути в будівлю під виглядом поліцейських.

Згодом глава Ради безпеки Російської Федерації Ніколай Патрушев вибачився за спробу перевороту в Чорногорії і плани вбити прем'єр-міністра країни, до яких, ймовірно, причетні громадяни Росії.