У столиці Аргентини десятки тисяч людей протестували проти політики президента

Акценти
9 Листопада 2012, 10:45

Активісти опозиції використали соціальні мережі, щоб організувати ходу, яка, за їхніми словами, стала однією з найбільших антиурядових демонстрацій в цьому році.

Мітингувальники висловлюють невдоволення з приводу корупції в державних установах, інфляції, зростання рівня злочинності.

Учасники демонстрації в Буенос-Айресі також висловили протест проти введених у минулому році і посилених в нинішньому році обмежень на покупку доларів, що заважає аргентинцям переводити свої заощадження в цю валюту.

Влада країни заявляє, що уповільнення аргентинської економіки – результат глобальної фінансової кризи, а не політики уряду.

Прихильники президента заявляють, що її політикою незадоволені в основному середній клас і заможні люди, в той час як головним досягненням глави держави є реальна допомога бідним верствам населення.

Нагадаємо, Крістіна Фернандес де Кіршнер була переобрана на другий термін в минулому році, проте з тих пір її популярність серед жителів країни різко впала.

За офіційними даними, інфляція в Аргентині становить 12%, але аналітики вважають, що реальна цифра вище.

МВФ у вересні попередив Аргентину про те, що якщо країна не досягне прийнятних показників зростання економіки та інфляції до грудня, то їй можуть загрожувати санкції.

Позначки:
90