У США звинувати в кіберзлочинах шістьох росіян і двох казахстанців

28 Листопада 2018, 14:56

Влада Сполучених Штатів Америки заочно пред'явила звинувачення в інтернет-шахрайстві шістьом громадянам Росії і двом громадянам Казахстану. Про це повідомляє прокуратура Східного округу Нью-Йорка.

 

"Обвинувальний висновок, що включає 13 пунктів, було пред'явлено сьогодні у Федеральному суді Брукліна", – йдеться у повідомленні.

 

Так, росіян і казахстанців звинувачують у шахрайстві з цифровою рекламою.

 

Зокрема, збиток від незаконної діяльності обчислюється десятками мільйонів доларів.

 

Водночас фігурантам справи інкримінують "дрібні шахрайства, вторгнення в комп'ютерні системи, крадіжку особистих даних і відмивання грошей".

 

За даними прокуратури, серед обвинувачених – росіяни Алєксандр Жуков, Боріс Тімохін, Міхаїл Андрєєв, Дєніс Авдєєв, Дмітрій Новіков, Алєксандр Ісаєв. Так, йде мова йде про громадян Казахстану – Сєргєя Овсяннікова і Євгєнії Тімченко.

 

Наголошується, що Овсянніков був заарештований у жовтні в Малайзії. Жукова заарештували на початку листопада в Болгарії, а Тімченко – в Естонії. Наразі вони очікують екстрадиції в США. Інші фігуранти справи у даний час залишаються на свободі. 

 

Нагадаємо ,23 жовтня у Швейцарії затримали двох російських громадян, їм інкримінують планування здійснення хакерської атаки на лабораторію Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) у Лозанні.