У США заявили про можливе посилення санкцій щодо Венесуели

31 Липня 2017, 08:12

У США заявили про намір посилити односторонні санкції щодо Венесуели через проведенння нею всупереч закликам Вашингтона виборів до конституційної асамблеї.

Про це 31 липня повідомило агентство Reuters, посилаючись на посадових осіб США.

Зазначається, що санкції можуть стосуватися введення заборони на поставки Венесуелі американської сирої нафти.

Слід додати, що американська нафта має меншу щільність, ніж венесуельська. Вона використовується Венесуелою для розведення власної важкої нафти і відправки одержуваної суміші на експорт.

Нагадаємо, 30 липня у Венесуелі проходили вибори до конституційної асамблеї, які ініціював президент країни Ніколас Мадуро. 

Як відомо, з початку квітня в Венесуелі майже щодня проходять акції протесту, під час яких загинули 90 осіб, понад 750 людей отримали поранення. Кількість затриманих у Венесуелі з моменту початку антиурядових протестів у квітні перевищила 3,6 тисячі осіб. Президента країни Ніколаса Мадуро звинувачують у встановленні диктатури і доведенні країни до глибокої економічної кризи. Раніше Мадуро заявив про наміри внести зміни до конституції країни і тим самим вирішити кризу в Венесуелі, однак опозиціонери відмовилися брати участь в цьому процесі і назвали його незаконним.