У США ще один штат визнав Голодомор геноцидом українського народу

28 Червня 2018, 11:55

У США губернатор штату Огайо Джон Касіч та віце-губернатор Марі Тейлор видали прокламацію, яка визнає Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу. Про це в 27 червня повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

 

 

"Штат Огайо приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 рр. геноцидом українського народу. Губернатор штату Джон Касіч та Віце-губернатор Марі Тейлор видали відповідну прокламацію", – йдеться в повідомленні.

 

В українському посольстві заявили, що Огайо став уже 12 штатом, який визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.

 

Варто зазначити, що станом на сьогодні Голодомор в Україні визнано геноцидом у таких американських штатах: Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні, Пенсильванії, Канзасі та Міссурі.

 

Як повідомлялося 9 червня, у Палаті представників Конгресу США представлено резолюцію в якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу. 

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що 14 країн на рівні парламентів визнали Голодомор геноцидом проти українського народу.