У США ще один штат визнав Голодомор геноцидом українського народу

25 Травня 2018, 18:41

У США губернатор штату Міссурі Ерік Гретенс видав прокламацію, яка визнає Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

 

 

"Штат Міссурі приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 рр. геноцидом проти українського народу. Губернатор штату Ерік Гретенс видав відповідну прокламацію. Дякуємо народу США за солідарність та підтримку України у відновленні історичної справедливості у пам'ять про мільйони жертв, які померли від свавілля режиму Сталіна", – йдеться в повідомленні.

 

В українському посольстві заявили, що Міссурі став уже 11 штатом, який визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.

 

Варто зазначити, що станом на сьогодні Голодомор в Україні визнано геноцидом у таких американських штатах: Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні, Пенсильванії та Канзасі.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що 14 країн на рівні парламентів визнали Голодомор геноцидом проти українського народу.