У США розповіли, що заважає Україні на шляху до НАТО

17 Листопада 2020, 16:40

В України є два виклики на шляху до НАТО –  агресія Росії та внутрішня корупція. Так вважає тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін під час виступу на онлайн-форумі коаліції "Реанімаційний пакет реформ" "Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса", як передає Європейська правда.

 

"Перед Україною стоять два виклики в євроатлантичній інтеграції: перше це – агресія Криму на кількох фронтах, втому числі анексія Криму, агресія на Донбасі та дезінформацією. Другий виклик – боротьба з корупцією. І обидва виклики є вагомими", – сказала Квін.

 

Дипломатка нагадала, що судова реформа може відкотитися назад, а також наголосила на подальшому впливі олігархів на суди.

 

"Ми також бачимо, що з боку союзників Росії в Україні є спроба підірвати про європейський наратив із заявами про нібито зовнішнє втручання в українські справи. Цей наратив є неправдивим, тому що він перевертає все з ніг на голову. Західні партнери підтримують Україну", – розповіла Квін.

 

Нагадаємо, що голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас 17 листопада заявив, що українська влада має з повною віддачею продовжувати реформи, зокрема й антикорупційну, яка була умовою отримання Україною безвізового режиму і яку рішення Конституційного Суду щодо е-декларування поставило під сумнів.

 

Позначки: