Протягом дня політики утримуватимуться від програмних заяв та агітації в ЗМІ. Замість цього обидва візьмуть участі в церемоніях вшанування 2 тис. 977 жертв трагедії.
"Представники обох виборчих штабів повинні бути дуже і дуже уважними, коли будуть висловлювати слова співчуття, щоб уникнути використання національної трагедії у своїх політичних інтересах", – прокоментував ситуацію радник екс-президента Білла Клінтона Білл Гаррісон.
Разом з тим Ромні досі не розігрував у своїй кампанії карту з темою національної безпеки. Відсутність виразних заяв щодо Афганістану на минулому з'їзді Республіканської партії навіть стала приводом для критики з боку однопартійців кандидата.
Планується, що 11 вересня Обама разом з першою леді відвідають меморіальну службу в Пентагоні. Після чого президент відправитися в Національний військово-медичний центр ім. Уолтера Ріда, щоб зустртися з військовослужбовцями, які проходять відновлення після поранень. Своєю чергою, Ромні планує звернутися до з'їзду асоціації національної гвардії США у місті Ріно, штат Невада.
Як повідомлялось, минулого року крім США вшанування пам’яті жертв терактів 9/11 відбулося і в інших країнах світу.
Нагадаємо, трагедія 11 вересня 2001 року стала найбільшим потрясінням в новітній історії США. За кілька годин, в які вкладаються попадання літаків у вежі Всесвітнього торгового центру і Пентагону, Америка втратила 2 тис. 977 громадян.
Водночас теракти 9/11 досі є однією з найбільш обговорюваних тем через призму так званої теорії змов. Більша частина підозр конспірологів виникає на підставі офіційної доповіді "Комісії 9/11".
Після терактів 9/11 у США щороку витрачають близько $75 млрд на внутрішню безпеку. Це майже в 5 разів більше суми, закладеної в бюджеті країни 2001 року.
Читайте також: Трагедія 9/11 очима американців