У США прокоментували замах на президента Венесуели

6 Серпня 2018, 09:35

Радник Білого дому з питань національної безпеки Джон Болтон заявив, що Сполучені Штати Америки не причетні до вибуху безпілотника під час військового параду в Каракасі, на якому був присутній президент країни Ніколас Мадуро. Про це повідомляє телеканал Fox News.

 

"Я можу сказати однозначно, у цій справі немає ніякого втручання американського уряду", – заявив Болтон.

 

Зокрема, Болтон допустив, що за вибухом міг стояти сам уряд Мадуро, згадавши про корупцію і утиски в країні.

 

"Якщо уряд Венесуели має якусь чітку інформацію, яку вони хочуть нам надати, яка б потенційно могла довести порушення американського кримінального закону, ми її уважно розглянемо", – підкреслив Болтон.

 

Раніше правоохоронці Венесуели затримали шістьох осіб, які підозрюються у замаху на президента країни Ніколаса Мадуро. За словами міністра внутрішніх справ Нестора Реверола, підозрювані запустили два безпілотника з вибухівкою над військовим парадом у центрі Каракасу, під час якого Мадуро виголошував промову. Один з них "перехопили" сили безпеки, а другий впав самостійно і вдарився об житловий будинок. Зокрема, як зазначив Реверола, один з підозрюваних вже був у розшуку за участь в нападі на військову базу в 2017 році, в результаті чого загинули двоє людей. Водночас другий був затриманий під час хвилі протестів проти Мадуро у 2014 році, але згодом чомусь звільнили. Голова МВС не пояснив чому.

 

Нагадаємо, 4 серпня на президента Венесуели Ніколаса Мадуро скоїли замах з використанням безпілотника. Зокрема, Мадуро не отримав травм. Міністр зв'язку і інформації Венесуели Хорхе Родрігес заявив, що "Мадуро став жертвою нападу з літальними пристроями, які містили вибуховий заряд. Президент не зазнав ушкоджень, а сім солдатів отримали травми".