У США потужний вибух у Індіанаполісі зруйнував два будинки і 24 пошкодив

Акценти
11 Листопада 2012, 12:35

У США потужний вибух у Індіанаполісізруйнував два будинки і 24 пошкодив

В американському місті Індіанаполіс в ніч з 10 на 11 листопада прогримів потужний вибух: мінімум два будинки повністю зруйновані, 24 пошкоджені.  Це повідомила місцева телекомпанія WISH-TV,

Від вибуху загинуло двоє людей. Водночас, за інформацією рятувальних служб, ще дві людини госпіталізовані з безпечними для життя пораненнями.

Вибух стався в житловому районі на півдні міста на вулиці Fieldfare Way. На місці вибуху почалася пожежа. Вогонь перекинувся на сусідні будівлі, мінімум чотири будинки згоріли або сильно пошкоджені вогнем.

Two dead in home explosion

Лейтенант Бонні Хінгслі з Пожежного департаменту Індіанаполіса повідомила, що вибух повністю зруйнував два, а також пошкодив ще 24 будинки.

200 мешканців кварталу евакуйовані в найближчу школу. Інші мешканці кварталу допомагають рятувальникам витягувати з-під уламків сусідів, місцеві кафе та ресторани організували підвезення води та харчування.

За словами представників місцевої влади, кількість жертв вибуху може збільшитися під час розбору завалів. В районі події відчувається запах газу.

Позначки:
90