У США почали розслідування проти Apple

31 Січня 2018, 09:42

Низка державних структур США почали розслідування за фактом укриття компанією Apple інформації про уповільнення ПЗ у смартфонах попередніх поколінь на предмет порушення виробником законодавства про ринок цінних паперів. Про це повідомило американське інформагентство Bloomberg.

 

"Міністерство юстиції США та Комісія з цінних паперів та бірж розслідують, чи порушила компанія Apple Inc. закони про ринок цінних паперів у процесі розкриття інформації про оновлення програмного забезпечення, яке сповільнило старі моделі iPhone" , — йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, уряд вимагає від компанії інформацію про те, чи були з її боку попередження про заплановане уповільнення. У тому числі, розслідування вивчає офіційні заяви та повідомлення Apple.

 

"Хоча сповільнення викликало розчарування споживачів, слідство занепокоєно також тим, що компанія могла ввести в оману інвесторів щодо ефективності використання старих телефонів", — йдеться в статті.

 

Згідно з повідомленням Укрінформ, компанія Apple наприкінці минулого року уповільнила роботу смартфонів iPhone попередніх моделей з метою зменшення навантаження на батареї. Після гучного скандалу виробник попросив вибачення у користувачів та знизив ціни на заміну акумуляторів у телефонах, починаючи від iPhone 6 та вище.

 

Крім того, в Apple пообіцяли випустити чергове оновлення, яке дозволятиме користувачам обирати режим роботи ПЗ самостійно.

 

Нагадаємо, що у вересні 2017 року компанія Apple представила смартфон десятого покоління iPhone X.