У США підрахували попередній збиток від урагану “Харві”

28 Серпня 2017, 11:05

Збиток, нанесений економіці США найсильнішим за 12 років ураганом "Харві", може перевищити $40 млрд, пише CNN.

За оцінкою дослідницької компанії CoreLogic, оприлюдненої ще минулого тижня, збиток від урагану може скласти $39,6 млрд, якщо він досягне третьої категорії. Тим часом його сила зросла до четвертої категорії, знизившись потім до першої. При цьому Техас чекає ще кілька днів сильних злив, які можуть привести до серйозних повеней.

Ураган "Харві" обрушився на узбережжя Техасу в ніч на суботу 26 серпня. Максимальна швидкість вітру досягала 215 км/г. Понад 300 тисяч людей залишилися без електрики, зруйновано безліч будинків, троє людей загинули, в штаті запроваджено режим стихійного лиха.

Як повідомлялося, роботу призупинили низка великих НПЗ (Нафтопереробний завод), на які припадає близько 10% всіх нафтопереробних потужностей в країні – близько 2,26 млн барелів на добу.

Поки влада США не дають попередніх оцінок збитку від урагану. На даний момент найбільш руйнівним ураганом в історії штату стала "Катріна", в 2005 році практично зруйнувала місто Новий Орлеан і забрала понад 1,8 тисяч життів. Матеріальні збитки тоді склав $125 млрд.