Так, в кінці березня, домовляючись через Facebook та Twitter молодь Філадельфії (США) вийшла на вулиці міста для участі у флешмобах. Вже у липні такі флешмоби стали більш масовими та агресивними. Як наслідок, було поранено 59 осіб та завдано значних збитків місту.
З метою припинення подальших заворушень мер міста Майкл Нуттер запровадив ряд застережних заходів. Так, на вихідних значно обмежено вхід до центру Філадельфії та в університетську частину.
Особам, котрим не виповнилось 18 років, не дозволяється виходити на вулиці після 21 години по п’ятницях та суботах. В інші дні комендантська година триває з 22:00.
У разі порушень та затримань батьки підлітків змушені будуть заплатити штраф у розмірі $500. Обмеження діятимуть до кінця літа.
Через зростаючий рівень злочинності в окремих районах Філадельфії на вулиці міста також виведено додаткові поліцейські підрозділи.
Нагадаємо, у Великій Британії вже четвертий день продовжуються масові безлади і заворушення. Люди, організовуючись через соцмережі, влаштовують погроми і мародерства. У ході безладів вже загинула одна людина, затримано більше 500 осіб.
За підрахунками The Financial Times, заворушення у Великій Британії коштуватимуть британцям більше 100 млн фунтів, за умови, що витрати на покриття страхових збитків, завданих нерухомості і бізнесу, візьме на себе поліція Скотланд-Ярду. Видання не виключає, що сума збитків перевищить витрати на королівське весілля.