У США люди вийшли на протест проти виступу музикантів з РФ, як підтримали анексію Криму

20 Січня 2018, 13:17

У Нью-Йорку (США) 19 січня відбулася акція протесту проти виступу російського піаніста Деніса Мацуєва і саксофоніста Ігоря Бутмана, які в 2014 році підтримали анексію Криму. Про це повідомила українська журналістка Юлія Городецька на своїй сторінці в Facebook.

 

 

За її словами, активісти двічі збиралися біля "Карнегі-Холл", де грав піаніст Мацуєв і один раз біля "Лінкольн-центру", де виступив Ігор Бутман.

 

 

"Слухачі Мацуєва агресивні, кидаються з кулаками і образами, слухачів Бутмана, як і раніше, не видно і не чутно", – написала журналістка.

 

 

Зазначається, що публічних коментарів Мацуєва і Бутмана з приводу акцій протесту немає.

 

Нагадаємо, 13 листопада 2017 року у Вашингтоні  заарештували активістку української діаспори Олексу Чопівську  під час протесту біля Національного собору проти організованого за участю посольства Російської Федерації "Концерту за єдність", у якому брали участь російський диригент Валєрій Ґєрґієв та піаніст Дєніс Мацуєв. Обидва в березні 2014 році підписалися під листом у підтримку анексії Криму Росією та її політику стосовно України. Всього свої підписи залишили понад 500 осіб.