У США через ураган скасували майже 7 тисяч авіарейсів

29 Жовтня 2012, 10:01

За даними веб-сайту FlightAware.com, загалом за неділю у США був скасований 1251 рейс, включаючи і внутрішні, і міжнародні.

А в понеділок скасовані вже 5559 рейсів. Зокрема, за інформацією FlightAware.com, міжнародні аеропорти Вашингтона, Філадельфії та Нью-Йорка в понеділок скасовують всі рейси.

З вечора в неділю в Нью-Йорку припиняють роботу метро, ​​автобуси і поїзди. Побоюються, що ураган, швидкість вітру в епіцентрі якого перевищує 120 км/год, може призвести до затоплень.

Крім того, ураган "Сенді" змушує кандидатів у президенти скасовувати свої виступи.

Республіканський кандидат Мітт Ромні скасував своє недільний виступ в штаті Вірджинія і замість цього попрямував в Огайо. Президент Барак Обама також скасував ряд передвиборних виступів, щоб бути присутнім в Білому домі під час проходження урагану.

Очікується, що ураган вдарить по східному узбережжю США вже в понеділок.

Хоча жителі східного узбережжя звикли до частих стихійних лих, метеорологи побоюються, що ураган "Сенді" може злитися з іншою бурею, яка насувається із заходу.

Надзвичайний стан оголошено в Меріленді, Нью-Йорку, Пенсільванії, Вірджинії, федеральному окрузі Колумбія і прибережних районах Північної Кароліни.

У штаті Делавер оголошена обов'язкова евакуація 50 тисяч жителів прибережних районів.

Нагадаємо, від ударів урагану "Сенді" під час його повільного просування через Карибський басейн загинули 44 людини на Гаїті, 11 на Кубі і ще чотири людини в Домініканській республіці, на Ямайці та Багамських островах.

Позначки:

читати ще

показати ще
96