У США анонсували запуск програми зі створення двох нових видів ядерних боєзарядів

24 Січня 2018, 09:05

У Сполучених Штатах Америки (США) невдовзі стартує програма зі створення двох нових видів ядерних боєзарядів морського базування. Про це заявив колишній глава Національного управління ядерної безпеки США Френк Клотц, пише Defense News.

 

Він зазначив, що зараз управління працює в повну міру своїх можливостей«Ми ніколи не здійснювали більше однієї програми продовження терміну придатності ядерних боєголовок одночасно після завершення холодної війни. Зараз же ми по суті реалізуємо чотири таких програми»,- заявив Клотц. 

 

16 січня стало відомо, що Міністерство оборони США займається розробкою двох нових одиниць стратегічного ядерного озброєння.

 

За даними газети The Wall Street Journal, це буде зроблено у рамках оновленої державної політики США, що передбачає реакцію на посилення військової потужності Росії і Китаю.

 

Нову ядерну стратегію США президент Дональд Трамп доручив розробити рік тому. Остаточна редакція документа повинна бути опублікована до кінця січня.

 

За повідомленням Пентагону, зараз у військових є кілька версій стратегії, з яких буде складена фінальна.

 

Раніше Сполучені Штати Америки (США) заявили про плани послабити обмеження на застосування ядерної зброї і розробити нову боєголовку із зарядом малої потужності для ракет Trident.