У Сполучених Штатах помер знаменитий актор Джон Форсайт

6 Квітня 2010, 15:40
Джон Лінкольн Фройнд (саме таким є справжнє ім’я видатного актора) народився 29 січня 1918 року в Пінсґроу, штат Нью-Джерсі, США. Розпочав кар’єру диктором на радіо, по службі в армії почав працювати на телебаченні. Авторитет і відомість здобув на Бродвеї, де брав участь у вельми відомих театральних постановах. Однак піку популярності Джон Фросайт сягнув після участі в телевізійних серіалах.
 
Загалом містер Форсайт став одним із провідних телеакторів 70-х і 80-х років минулого сторіччя.
 
Серед його найвідоміших робіт – ролі судді-садиста Генрі Т. Флемінґа в юридичнй драмі Нормана Джевісона «Правосуддя для всіх» 1979 року й голови потужного нафтового клану з Денвера, штат Колорадо, Блейка Керінґтона в культовому телесеріалі Аарона Спілінґа «Династія» (1981-1989). За неперевершене втілення образу Блейка Керінґтона Джон Форсайт двічі здобув премію «Золотой глобус» як найліпший актор драматичного телевізійного серіалу. Також варто відзначити, що саме його голосом говорить Чарльз Таунсенд (той самий Чарлі), який ніколи не з’являється в кадрі, в телесеріалі «Янголи Чарлі» (1976-1981), а також в однойменній кінострічці-рімейкові 2000 року та її сиквелі 2003.
 
За повідомленням Бі-Бі-Сі 92-річний Джон Форсайт помер од раку. Рідні видатного актора повідомили, що публічної церемонії прощання не буде