У Сомалі стався теракт у кафе: щонайменше дев’ятеро загиблих

31 Березня 2016, 14:45

У місті Галькойо (Сомалі) стався теракт у кафе поряд з готелем, унаслідок чого загинули не менше 9 осіб, ще 10 – поранені. Про це повідомляє AP з посиланням на місцевого поліцейського.

Зазначається, що теракт здійснив смертник. Відповідальність на себе взяло угруповання «Аль-Шабаб», яке здійснює напади на посадових осіб Сомалі і на іноземні війська. Зокрема, нападам «Аль-Шабаб» піддається кенійська армія, яка перебуває в Сомалі для допомоги в боротьбі з екстремістами.

Нагадаємо, наприкінці січня ісламісти вчинили ряд нападів у Сомалі. Бойовики аль-Шабаб здійснили напад на базу миротворців, внаслідок чого щонайменше 50 осіб загинули. Також екстремісти атакували ресторани пляжної зони у столиці Сомалі Могадішо. Там загинули 20 людей.

І вже 5 лютого Ісламські бойовики захопили місто неподалік столиці Сомалі. Екстремісти взяли під контроль населений пункт одразу після виведення звідти контингенту Африканського союзу. А 28 лютого в місті Байдоа спочатку вибухнув замінований автомобіль. Після цього терорист-смертник привів в дію вибуховий пристрій; загинуло щонайменше 30 людей.