У “Слузі народу” відреагували на висловлювання депутатки про військову допомогу Азербайджану

2 Жовтня 2020, 17:25

У "Слузі народу" прокоментували заяву нардепки Людмили Марченко про готовність України надати військову допомогу Азербайджану у військовому конфлікті у Нагірному Карабасі. У партії назвали таку заяву її собистою думкою, але не офіційною позицією фракції. Таку заяву 2 жовтня оприлюднили у Telegram-каналі "Слуги народу".

 

"Повідомляємо, що особисті думки депутатів не є офіційною позицією фракції. І, тим паче, офіційною позицією держави. Народні обранці можуть висловлювати свої міркування та пропозиції з будь-яких питань. Проте, рішення про надання допомоги іншим державам може ухвалювати лише уряд та президент України", – зазначили у повідомленні.

 

У партії закликали представників влади бути зваженими у своїх заявах і не провокувати протистояння та ворожнечу, а також не суперечити офіційній позиції України.

 

Нагадаємо, що 2 жовтня очільник Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба закликав народних депутатів утриматися від заяв про військову допомогу Азербайджану чи Вірменії. Таке рішення ухвалює виключно президент та уряд.