У Слов’янську та Краматорську відновлюють виплати пенсій і зарплат

7 Липня 2014, 16:28

«Фактично відновлено роботу Пенсійного фонду в Краматорську і Слов'янську, там вже є світло і ми почнемо забезпечувати виплату пенсій, тільки-но зможемо. Усі фонди соціального страхування на випадок безробіття вже приступили до роботи. Управління соціального захисту вже готові до роботи, готові допомагати людям, які повертаються до Слов'янська», – сказав Денисова. 

Вона повідомила, що станом на 6 червня потреба в пенсійних виплатах жителям Слов'янська і Краматорська становила 251 млн грн.

«Вчора профінансовано 57 млн, залишається ще близько 200 (млн грн – ред.). Приблизно 80% людей отримають пенсії через банки, решта – через поштові відділення. Ми намагатимемося профінансувати і здійснити виплату всім, хто залишався весь цей час без підтримки через терористичні дії. Зараз ми відновлюємо роботу», – наголосила Денисова. 

Водночас, за словами Тетяни Слюз, відновити роботу казначейських служб вдалося поки що тільки в Краматорську.

«Органи Держказначейської служби працюють у складних умовах, оскільки ми залежимо від системи електронних платежів НБУ і ми залежимо від того, щоб була електроенергія і був зв'язок. Що стосується Краматорська, то великими зусиллями ми включили в роботу Краматорське відділення казначейської служби, і вчора було здійснено проплату пенсій. Віднині в Краматорському відділенні починається проплата за захищеними статтями видатків – зарплати бюджетникам, стипендії, дитячі гроші. Що стосується Слов'янська – то на вчора і сьогодні казначейська служба поки що не приступила до роботи, тому що досі не відновлено електроенергію і поки що відсутній зв'язок», – сказала Слюз.

При цьому вона висловила надію, що вже у вівторок-середу – 9-10 липня – платежі в Слов'янську здійснюватимуться.

Як повідомлялося, раніше Держказначейство почало перерахунок пенсій за липень у Слов'янський і Краматорський райони Донеччини.

Нагадаємо, 5 та 6 липня сили АТО вибили терористів зі Слов'янська та Краматорська.  На будівлях міськадміністрацій майорять українські прапори. Міста повертаються до мирного життя, відновлюють постачання води та продовольства.