У СІЗО показали камеру Тимошенко до переведення її в палату

15 Грудня 2011, 19:23

Зокрема, він підтвердив, що «наразі Тимошенко утримується в палаті медико-санітарної частини Київського СІЗО».

«Санітарно-побутові умови в цій палаті задовільні та відповідають встановленим нормам національного законодавства та вимогам міжнародно-правових актів», – йдеться в повідомленні.

«Зокрема, ця палата обладнана відповідними сучасними ліжками, приліжковими меблями, сучасним телевізором, чайним сервізом, приміщення добре освітлюється, провітрюється, наявна холодна та гаряча вода, в робочому стані душова кабіна, сантехнічне обладнання, кондиціонер», – зазначив чиновник.

Водночас про камеру, в якій Тимошенко утримувалася раніше він повідомив:

«В камері, де раніше утримувалась Ю.Тимошенко, дійсно проводились певні ремонтні роботи, зокрема було замінено вікно та радіатори опалення. Наразі в цій камері також належні санітарно-побутові умови. Безпосередньо це приміщення (загальною площею понад 16 кв.м.) обладнано душовою кабіною, сучасним сантехнічним обладнанням, меблями, телевізором, холодильником та кондиціонером», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, напередодні на сайті Державна пенітенціарна служба розмістила фотографії із зображенням приміщень медичної частини Київського СІЗО, зокрема палати, в якій утримується екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Пізніше в інтернеті з'явилося і відео з палати.

Захист Тимошенко оскаржуватиме незаконні дії, пов'язані з відзнятим відео у неї в камері.

читати ще

показати ще
99