Разом із журналістом затримували і його відеооператора, громадянина Туреччини.
За повідомленнями, до затриманих також багато годин не допускали адвокатів.
Також були повідомлення, що журналістів побили й відібрали в них знімальну техніку.
Сам Пашаєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook згодом підтвердив інформацію про побиття.
"Чотири години тримали обличчям до стіни. Найстрашніше, що через мене це перенесли ще пятеро людей, які не полишили і пішли за мною до клоаки аксьоновської самооборони на Кірова, 26", – написав він.
"Мене не дуже били, лише кілька разів по ногах. Нікого не зламали, але знущання моральні набагато гірші ніж навіть фізичні. Вкрали три планшети, три роутери, один комп, чотири самртфони", – додав журналіст.
Осман Пашаєв у Криму висвітлював жалобні акції кримських татар на 70-і роковини депортації. Згодом з’явилося повідомлення про його затримання.
Як відомо, 18 травня в Криму відзначали 70-ту річницю депортації кримських татар. «Влада» Криму не дала кримським татарам провести щорічний мітинг. Площу Леніна в Сімферополі оточили військові. Всім, хто планував брати участь в акції, організатори запропонували поїхати в селище Ак-Мечеть. Згодом на молебінь під Сімферополем зібралося понад 10 тисяч людей. Над ними постійно кружляли вертольоти.
У резолюції, одностайно ухваленій учасниками жалобного мітингу, кримські татари заявили про необхідність негайного відновлення своїх прав та припинення дискримінації за політичними, національними та релігійними мотивами.