У Сєверодонецьку також облили фарбою білборд Януковича

17 Січня 2012, 20:17

Як повідомив депутат Севєродонецької міської ради Сергій Самарський, він виявив зіпсований білборд сьогодні, 17 січня, в районі автовокзалу.

«Вчора я цим районом проїздив, все було в порядку. Ймовірно, це сталося сьогодні», – сказав Самарський.

За його словами, білборд розташований на трасі, якою можна виїхати у напрямку до Харкова, міст Сватове і Лисичанськ Луганської області.

Раніше невідомі облили фарбою білборд з новорічним привітанням Януковича у місті Старобільськ Луганській області. 

Нагадаємо, з 1 по 11 січня в міліцію надійшло 9 повідомлень про псування фарбою білбордів із зображенням Януковича: 5 – з Києва, по 1 – з Волинської, Запорізької, Львівської й Рівненської областей. У результаті міліція порушила 4 кримінальні справи.

16 січня міліція  порушила кримінальну справу за фактом забруднення фарбою білбордів з привітанням Януковича в Одесі

17 січня у Волинській області за псування білборду з новорічним привітанням Віктора Януковича затримали 73-річного дідуся із Ковельського району. Намотуючи ганчірку на палицю, дідусь коричневою фарбою замальовував зображення гаранта.

Дідусь пояснив, що до таких дій його спонукало те, що він не може бачити це зображення, а також не вважає Віктора Януковича президентом.

У Севастополі вирішили провести круглий стіл щодо проблеми псування білбордів із зображенням президента Віктора Януковича.