У штабі розповіли про особливості роботи КПВВ на Донбасі в умовах карантину

1 Вересня 2020, 09:52

З першого вересня посилили заходи із профілактики поширення COVID-19 в ООС. Це сталося у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні. Стосуються вони як військових, так і цивільних громадян котрі проживають чи планують перебувати на території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє штаб операції Об'єданих сил у Facebook.

 

У повідомленні пояснюють, що онтролюватиметься обов’язкове використання засобів індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції. А також, виконання, в умовах карантину, правил пасажирських перевезень на автостанціях, залізничних вокзалах, зупинках громадського транспорту.

 

"В умовах карантинних обмежень функціонуватимуть і контрольні пункти в'їзду/виїзду, які від сьогодні, 1 вересня, перейшли на осінній режим роботи. Відтепер перетин лінії розмежування здійснюється у період з 07.00 до 18.30", – зазначили у штабі.

 

Нагадаємо, що 31 серпня у районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано два порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.