У штабі попередили про закриття КПВВ “Станиця Луганська”

30 Серпня 2018, 16:01

Контрольний пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" з 2 по 7 вересня КПВВ припинить пропуск громадян через лінію розмежування в зв'язку з ремонтом. Про це повідомляє в четвер, 30 серпня, прес-центр штабу ООС.

 

"З метою покращення умов перетину громадянами лінії розмежування продовжуються роботи з реконструкції та розбудови контрольних пунктів в’їзду-виїзду. В КПВВ "Станиця Луганська" вже змонтовані нові модулі для проведення паспортного та фіскального контролю. Завершується будівництво укриття, навісів-накопичувачів для осіб, які перетинають лінію розмежування. За рішенням командувача Об’єднаних сил з 2 по 7 вересня буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій в КПВВ "Станиця Луганська", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, цей час необхідний на проведення важливої частки робіт із монтажу конструкцій, підключення до мереж електро- та водопостачання і водовідведення.

 

"Проведення повного обсягу запланованих робіт із облаштування КПВВ "Станиця Луганська" дасть змогу створити комфортні умови для перетину лінії розмежування в будь-яку пору року та збільшити його пропускну здатність". – додали в штабі.

 

Нагадаємо, 29 серпня тимчасово закрили контрольний пункт в’їзду-виїзду "Новотроїцьке" через детонацію мін та боєприпасів внаслідок загоряння сухої трави.