У штабі ООС повідомили, скільки території Донбасу було розміновано за тиждень

18 Червня 2019, 10:04

Упродовж останнього тижня піротехніки Державної служби надзвичайних ситуацій зі складу Об'єднаних сил 64 рази залучалися для проведення робіт по обстеженню та розмінуванню територій. Загалом ними було обстежено 51 га території, вилучено та знешкоджено 900 вибухонебезпечних предметів. Про це у вівторок, 18 червня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, загалом від початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучались 3564 рази, було обстежено 5112 га території та 16,29 га акваторії, вилучено та знешкоджено 20423 ВНП.

 

 

 

"Також надзвичайники продовжують аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у населених пунктах Мар’їнка, Красногорівка та Бердянське. Силами ремонтних бригад за тиждень відновлено 8 будинків. А від початку проведення Операції ними відновлено 364 житлових будинків", – йдеться у повідомленні.

 

Крім того, у штабі інформують, що в пунктах надання допомоги населенню розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду рятувальниками було надано медичну та психологічну допомогу 622 особам.

 

"Підрозділи ДСНС здійснюють постійний моніторинг і профілактику виникнення надзвичайних ситуацій а також масштабних пожеж на території Донецької та Луганської областей. Пожежна і техногенна обстановка є контрольованою", – додали у прес-центрі ООС.

 

Раніше спеціалісти Державної служби надзвичайних ситуацій зі складу Об'єднаних сил обстежили та розмінували 64 гектари території  Донбасу, знешкодили 74 вибухонебезпечні предмети.