У штабі ООС повідомили про перебіг ліквідації пожежі на Луганщині

9 Липня 2020, 13:39

Станом на 9 липня на Луганщині триває гасіння окремих осередків тління пожежі на всій площі, загрози для її розповсюдження немає. Про це повідомляє штаб операції Об'єднаних сил у Facebook.

 

 

Зазначають, що гасіння пожежі ускладняється поривчастим вітром. 

 

"У визначених зонах та квадратах військові за допомогою спеціальної техніки, зокрема, БАТів (бульдозер на артилерійському тягачі) та ІМРів (інженерна машина розгородження) зробили піщані кордони і локалізували вогонь, чим унеможливили його поширення на інші ділянки та населені пункти. Військові підрозділи працюють цілодобово, періодично замінюючи особовий склад для відпочинку свіжими силами. Наразі до гасіння пожежі залучено 58 одиниць техніки Збройних Сил України та 150 військовослужбовців", – пишуть у повідомленні.

 

 

Нагадаємо, в Луганській області сталася пожежа на площі 85 гектарів. 

Встановлено, що пожежа розпочалася 6 липня на території Борівського та Охтирського лісництв. Через поривчастий вітер та спекотну погоду нові осередки займання розповсюдилися до житлового сектору села Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» Новоайдарського району.

 

Серед основних імовірних причин загоряння – погодні умови, необережне поводження з вогнем, навмисний підпал, потрапляння боєприпасів з непідконтрольної уряду території. Є загиблі та постраждалі. Як стало відомо, повністю знищені вогнем 24 будівлі, 59 отримали серйозні пошкодження.